/Files/images/kalendar.png

Оприлюднений Календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

- основні: 14 травня – 25 червня;

- додаткові: 11–19 липня.

Відповідно до наказу також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, — основний та додатковий.

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

Більше інформації насайті УЦОЯО.

Реєстрація для участі в НМТ у 2023 році розпочнеться 3 квітня

Національний мультипредметний тест

2023

Через воєнні дії в Україні скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти.

Вступники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ).

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з певних блоків.

Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Із міркувань безпеки ухвалено таке рішення: НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний і блок відведено по 60 хвилин. Зауважимо, що учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.

Законопроєкт про НМТ розглянуть на найближчому засіданні Ради. Планується проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. У додатковій сесії зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії.

Важливо, що випускники, які тимчасово перебувають за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.

Очікується, що НМТ буде проведений за схемою 2+1: українська мова + математика + предмет на вибір.

Законопроєкт, яким буде встановлена модель проведення НМТ, також передбачає норму, згідно з якою учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти буде звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Реєстрація учасників національного мультипредметного тесту розпочнеться 3 квітня та триватиме до 3 травня.

Відповідні дати затверджені календарним планом проведення НМТ в 2023 році.

Зокрема, основний період реєстрації осіб, які бажають пройти НМТ, триватиме впродовж місяця.

Протягом цього періоду майбутні учасники НМТ мають створити персональні е-кабінети та подати реєстраційні документи для участі в тесті.

Також до 7 травня особи, які реєструються, зможуть за необхідності внести зміни до своїх даних у персональних е-кабінетах.

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram

Загальна інформація про ЗНО

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.

Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.

Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.

Результати зовнішнього оцінювання використовуються:

  • для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
  • як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
  • для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

Результати з певного навчального предмета визначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів– для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів– для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.

Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.

Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів (за рахунок коштів державного бюджету). Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

• українська мова
• українська мова і література
• історія України
• математика (завдання рівня стандарту)
математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту "Атестаційні завдання з математики" (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Історія України 1914 р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ВСТУП

Відповідно до проєкту Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.

/Files/images/zno/zno2.png

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2022

ФІЗИКА - 23 травня

ХІМІЯ – 26 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА/ УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА – 31 травня

МАТЕМАТИКА, МАТЕМАТИКА (завдання рівня стандарту) - 03 червня

Іспанська, німецька, французька мови - 06 червня

АНГЛІЙСЬКА МОВА – 07 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ – 10 червня

ГЕОГРАФІЯ – 14 червня

БІОЛОГІЯ – 17 червня

Терміни реєстрації ЗНО

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 01 лютого до 09 березня 2022 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2022:

· Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

· Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/

· Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

· копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);

· 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;

· реєстраційну картку.

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

/Files/images/zno/images.jpg


ЗНО=ДПА

· для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2022 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з чотирьох предметів зараховуються як результати ДПА:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика;
  • історія України (субтест “Історія України 1914р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

/Files/images/alla_vktorvna/Probne-1.jpg

ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2022

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 05‒22 січня 2022року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

  • 19 березня з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Порядок реєстрації для участі в пробному ЗНО до 20 грудня буде оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

19 – 21 березня з української мови, української мови і літератури;

26 – 28 березня з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів –1 квітня.

Список нормативно-правових, методичних документів щодо проведення ЗНО у 2021/2022 навчальному році (на допомогу адміністрації закладу загальної середньої освіти)

Джерело: http://testportal.gov.ua офіційний сайт УЦОЯО

ЗАКОНИ УКРАЇНИ

від 13.04.2021№1378-IX «Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)»

від 18.06.2020 №725-ІX «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»

ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 17.06 2020 №496 «Про заборону проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та виділення коштів для повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»


від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»


від 14.11.2018 №952 «Про деякі категорії осіб з особливими освітніми потребами»

Рішення Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій «Про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання здобутих на основі повної загальної середньої освіти

ПОСТАНОВИ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ

від 21.05.2020 №24 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»


лист Міністерства оборони України від 12.06.2020 №220/3382

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

від 22.11.2021 №1260 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року №25»

від 02.11.2021 №1166 «Про організацію та проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

від 13.10.2021 №1098 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році»

від 14.05.2021 №528 «Деякі питання проведення у 2021/2022 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту»

від 05.05.2021 №498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

від 08.10.2020 №1232 «Деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики»

Лист МОН від 24.06.2020 №1/9-342 «Щодо середнього бала документа про повну загальну середню освіту»


від 15.06.2020 №798 «Деякі питання проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання»


від 20.05.2020 №664 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 04.05.2020 №587 «Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 27.04.2020 №549 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 травня 2019 року №635»


від 09.04.2020 №487«Про внесення зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 06.04.2020 №480 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 19.02.2020 №246 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України щодо державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання»


Лист МОН від 03.02.2020 №1/9-64 «Методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з інозмених мов у 2019/2020 н. р.»


від 17.12.2019 №1575 «Про затвердження Змін до Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»


від 12.12.2019 №1554 «Про затвердження Змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 04.12.2019 №1513 «Про затвердження програми зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики»


від 23.10.2019 №1332 «Деякі питання проведення в 2019/2020 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту»


від 11.10.2019 №1285 «Умови прийому для здобуття вищої освіти у 2020 році»


від 09.07.2019 №945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 09.07.2019 №947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»


від 11.05.2019 №635 «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 18.02.2019 №221 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року №1369»


від 14.02.2019 №194/331 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року №1027/900»


від 20.12.2018 №1426 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з біології, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 07.12.2018 №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації»


від 07.12.2018 №1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання»


від 26.06.2018 №696 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 05.02.2018 №99 «Про затвердження Порядку виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 10.01.2017 №25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 29.08.2016 №1027/900 (спільний з МОЗ) «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність»


від 18.03.2016 №288/189 (спільний з МВС) «Деякі питання охорони пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання працівниками поліції охорони Національної поліції України»


від 11.12.2015 №1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»


від 16.03.2015 №299 «Деякі питання колегіальних робочих органів з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання»


від 03.02.2015 №85 «Про затвердження Порядку використання приміщень закладів освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»


від 26.12.2014 №1526 «Деякі питання колегіальних робочих органів з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання»


від 25.11.2011 №1354 «Про затвердження Положення про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів»


НАКАЗИ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

від 21.01.2021 №9 «Про затвердження Графіка проведення у 2022 році додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

від 24.12.2021 №189 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури, історії України, математики та біології зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року для осіб із глибокими порушеннями зору, які використовували у процесі навчання шрифт Брайля»

від 17.12.2021 №188 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури та математики зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року для осіб із глибокими порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля»

від 01.11.2021 №151 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року»

від 01.11.2021 №149 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року»

від 29.10.2021 №147 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року»

від 20.10.2021 №141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році»

від 16.10.2020 №171 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року»


від 15.10.2020 №170 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року»


від 15.10.2020 №169 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року»


від 08.10.2020 №163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році»


від 21.05.2020 №73 «Про затвердження Графіка проведення в 2020 році додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти​​»


від 21.05.2020 №70 «Про внесення змін до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 №139»


від 22.04.2020 №57 «Деякі питання строків проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році та заходи з визначення його результатів»


від 24.12.2019 №181 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт з української мови і літератури та математики зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року для осіб із глибокими порушеннями зору, які використовують у процесі навчання шрифт Брайля»


від 24.12.2019 №180 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики та біології зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року для осіб із глибокими порушеннями зору, які використовують у процесі навчання шрифт Брайля»


від 31.10.2019 №154 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»


від 30.10.2019 №153 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»


від 16.10.2019 №143 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»


від 10.10.2019 №139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році»


від 24.05.2016 №99 «Про затвердження Методики переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за виконання сертифікаційної роботи, у рейтингові оцінки (за шкалою 100 – 200 балів)»


від 26.11.2015 №95 «Про затвердження Умов участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання»


від 25.03.2015 №24 «Про затвердження Порядку видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт»

від 14.11.2018 № 952«Про деякі категорії осіб з особливими освітніми потребами»



Кiлькiсть переглядiв: 2054

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.